De sportvereniging van Appelscha
AFC Appelscha

Competitie

 

 

headerfoto badminton

 

Seizoen 2019-2020

De volgende teams spelen allemaal competitie, zowel in de DUC(dorpen uitwisselings competitie) als de jeugd competitie. 

 

 


 Appelscha 1 (Weekendcompetitie)

Maike Tichelaar, Suzet Heikens, Jack Tichelaar en Jef van der Walle

Voor schema/standen etc. klik hier

KAMPIOEN!!!

AFC 1Weekend kampioen


 Dorpen Competitie schema en uitslagen

Resterende thuiswedstrijden:

11-feb-20 19:45 uur Appelscha 3 - Ruinen 4
18-feb-20 19:45 uur Appelscha 4 - Ruinen 3
25-feb-20 19:45 uur Appelscha 5 - Diever 1
10-mrt-20 19:45 uur Appelscha 5 - Staphorst 4
31-mrt-20 19:45 uur Appelscha 1 - Genemuiden 1
07-apr-20 19:45 uur Appelscha 2 - Appelscha 1

 

Standen en uitslagen Dorpencompetitie <-klik


 

Appelscha 1 DUC Poule A 

Stand <-klik

Teun Hoving, Lyan Bergsma, Ruth Geersing, Roel van der Velde

 Team1 2019 2020   

 

Actuele datum        UITSLAG  
10 oktober 2019 20:15 uur Ruinen 2 - Appelscha 1   3 -  5  
19 maart 2020* in Vledder 19:45 uur Appelscha 1 - Appelscha 2  
05 november 2019* 19:45 uur Appelscha 1 - Ruinen 1   7 -  1  
18 november 2019 20:00 uur Genemuiden 1 - Appelscha 1   1 -  7  
10 december 2019 19:45 uur Appelscha 1 - Zuidwolde 1   7 -  1  
7 April 2020* 19:45 uur Appelscha 2 - Appelscha 1 -  
4 februari 2020* 19:45 uur Appelscha 1 - Ruinen 2   5 -  3  
26 Maart 2020* 20:15 uur Ruinen 1 - Appelscha 1 -  
31 maart 2020 19:45 uur Appelscha 1 - Genemuiden 1 -  
22 april 2020 20:00 uur Zuidwolde 1 - Appelscha 1 -  
                 
                       Punten
Gespeeld Winst Verlies Gelijk Voor Tegen Saldo
5 5 0 0 31 9 22

  * nieuwe datum


Appelscha 2 DUC Poule A (Combinatie Vledder-Appelscha) VLAP

Stand <-klik

Chris Das, Marian Oost, Bart Kisjes, Kasia Nijenhuis

  Vlap 2019 2020

 

          Punten  
Actuele datum      UITSLAG  
8 oktober 2019 19:45 uur Appelscha 2 - Genemuiden 1   5 - 3  
19 maart 2020* in Vledder 19:45 uur Appelscha 1 - Appelscha 2 -  
31 oktober 2019 in Vledder 19:45 uur Appelscha 2 - Zuidwolde 1   4 -  4  
21 november 2019 20:15 uur Ruinen 1 - Appelscha 2   4 -  4  
17 december 2019 19:45 uur Appelscha 2 - Ruinen 2   3 -  5  
7 april 2020* 19:45 uur Appelscha 2 - Appelscha 1 -  
3 februari 2020 20:00 uur Genemuiden 1 - Appelscha 2   2 -  6  
4 maart 2020 20:00 uur Zuidwolde 1 - Appelscha 2   3 -  5  
2 april 2020 in Vledder 20:00 uur Appelscha 2 - Ruinen 1 -  
23 april 2020 20:15 uur Ruinen 2 - Appelscha 2 -  

* Nieuwe datum 

           
                       Punten
Gespeeld Winst Verlies Gelijk Voor Tegen Saldo
6 3 1 2 27 21 6

 


 

 

Appelscha 3 DUC Poule C1 

Stand<-klik

Ettje Graafstra, Siepie de Boer, Jan Rispens, Klaas Faber, Jurjen Bergsma

   

Actuele datum        UITSLAG  
24 september 2019 19:45 uur Appelscha 3 - Meppel 1   5 - 3  
31 oktober 2019* 20:30 uur Hoogeveen 2 - Appelscha 3   7 - 1
14 november 2019 20:15 uur Ruinen 4 - Appelscha 3 **   0 - 8  
19 november 2019 19:45 uur Appelscha 3 - Staphorst 2   3 - 5  
9 januari 2020 20-feb-20
20:00 uur Meppel 1 - Appelscha 3   7 -  
28 januari 2020 19:45 uur Appelscha 3 - Hoogeveen 2   3 - 5  
11 februari 2020 19:45 uur Appelscha 3 - Ruinen 4   4 - 4  
26 februari 2020 20:30 uur Staphorst 2 - Appelscha 3 -  

* nieuwe datum, ** afgezegd ivm corona

               
                       Punten
Gespeeld Winst Verlies Gelijk Voor Tegen Saldo
7 2 4 1 17 39 -22

 


 

 

Appelscha 4 DUC Poule C2

Stand <-klik

Berend Arkema, Kees van Son, Sytske d' Hont, Jannie de Haan

Team4 2019 2020 

   

Actuele datum        UITSLAG  
24 september 2019 20:00 uur Oldemarkt 1 - Appelscha 4   7 - 1  
15 oktober 2019 19:45 uur Appelscha 4 - Zuidwolde 3   3 - 5  
28 november 2019 20:15 uur Ruinen 3 - Appelscha 4   2 - 6  
3 december 2019 19:45 uur Appelscha 4 - Smash 2   4 - 4  
14 januari 2020 19:45 uur Appelscha 4 - Oldemarkt 1   3 -  
5 februari 2020 20:00 uur Zuidwolde 3 - Appelscha 4   2 -  6  
18 februari 2020 19:45 uur Appelscha 4 - Ruinen 3   5 -  3  
10 maart 2020 19:30 uur Smash 2 - Appelscha 4   5 -  3  
                 
                       Punten
Gespeeld Winst Verlies Gelijk Voor Tegen Saldo
8 3 4 1 31 33 -2

 


Appelscha 5 DUC Poule E

Stand <-klik

Wessel Hoekstra, Arris de Walle, Jesse Veurman, Carla Kreuger

team5 2019 2020

 

Actuele datum        UITSLAG  
1 oktober 2019 19:45 uur Appelscha 5 - Zuidwolde 5   5 - 3  
23 oktober 2019 20:00 uur Diever 1 - Appelscha 5   7 - 1  
20 november 2019 20:30 uur Staphorst 4 - Appelscha 5   8 - 0  
26 november 2019 19:45 uur Appelscha 5 - Zuidwolde 6   3 - 5  
05 februari 2020* 20:00 uur Zuidwolde 5 - Appelscha 5   7 -  
25 februari 2020 19:45 uur Appelscha 5 - Diever 1   2 -  
10 maart 2020 19:45 uur Appelscha 5 - Staphorst 4   3 - 5  
18 maart 2020 20:00 uur Zuidwolde 6 - Appelscha 5 -  
                 
                       Punten
Gespeeld Winst Verlies Gelijk Voor Tegen Saldo
7 1 6 0 15 41 -26

 * nieuwe datum


JEUGD 

AFC Appelscha Jeugd 1 U17 3e klasse A 

Jeugd team1 2019 20

Boven: Jesper Veldman, Ivor Spitteler

Midden: Dyon Vlieger, Gerbrand v/d Hoek

Beneden: Timo Schaefer, Ryan Wanningen

Voor het programma/uitslagen kun je hier klikken.


AFC Appelscha Jeugd 2  U 13 3e klasse A

Lars Woering, Sanne Tichelaar,  Tristan Zwart

team2 jeugd 2019 2020

 

Voor het programma/uitslagen kun je hier klikken.


 AFC Appelscha Jeugd 3, Klasse B1.

Dylano Sytsma, Wietze Hofstra, Berjan Bosma

jeugd3 2019 2020

Voor programma/uitslagen kun je hier klikken.