De sportvereniging van Appelscha
AFC Appelscha

Competitie

 

headerfoto badminton

 

Seizoen 2018-2019

De volgende teams spelen allemaal competitie, zowel in de DUC(dorpen uitwisselings competitie) als de jeugd competitie. 

 

 

Hier de stand van de dorpencompetitie. Op prehistorische wijze... 

Stand 31 03 19

 Competitie schema en uitslagen dorpencompetitie 2018/2019

Appelscha 1 DUC Poule A 

Teun Hoving, Ruth Geersing, Lyan Bergsma, Roel van der Velde

 team1 2019 

Gespeeld: 9, Gewonnen: 6, Verloren: 3, Punten voor: 38, tegen: 34   

(Vledder heeft zich teruggestrokken)                                                                                

wedstr.nr. week nr.               UITSLAG
4 40 woensdag 03-10-18 20:00 uur Zuidwolde 1 - Appelscha 1    6-2 v
7 41 dinsdag 09-10-18 19:50 uur Appelscha 1 - Genemuiden 1    5-3 w
8 43 dinsdag 23-10-18 19:50 uur Appelscha 1 - Hoogeveen 1    5-3 w
11 *1 45 donderdag 14-03-19  20:00 uur Vledder 1 - Appelscha 1    
15 48 dinsdag 27-11-18 19:50 uur Appelscha 1 - Ruinen 1    5-3 w 
18 *2 50 donderdag 17-01-19 20:15 uur Ruinen 2 - Appelscha 1    6-2 v
22 *3 2 maandag 25-03-19 20:00 uur Genemuiden 1 - Appelscha 1    2-6 w
25 4 dinsdag 22-01-19 19.50 uur Appelscha 1 - Zuidwolde 1    2-6 v
29 7 donderdag 14-02-19 20:30 uur Hoogeveen 1 - Appelscha 1    3-5 w
32 9 dinsdag 26-02-19 19:50 uur Appelscha 1 - Vledder 1    
36 12 donderdag 21-03-19 20:15 uur Ruinen 1 - Appelscha 1    2-6 w
39 *4 14 dinsdag 23-04-19 19:50 uur Appelscha 1 - Ruinen 2    

*1 = verplaatst van 8-11 *2 = verplaatst van 13-12 *3 = Verplaatst van 7-1 *4 = Verplaatst van 2-4.

Appelscha 2 DUC Poule B

Ettje Graafstra, Siepie de Boer, Jan Rispens en Klaas Faber.

Team3 2018 19

Gespeeld: 8, Gewonnen: 1, Verloren: 5, Gelijk: 2, Punten voor: 20, tegen: 44    

wedstr.nr. week nr.               UITSLAG
50 38 dinsdag 18-09-18 19:50 uur Appelscha 2 - Appelscha 3    5-3 w
52 39 woensdag 26-09-18 20:00 uur Zuidwolde 2 - Appelscha 2    7-1 v
55 44 dinsdag 30-10-18 19:50 uur Appelscha 2 - Dwingeloo 1    4-4 g
58 *1 47 dinsdag 26-03-19 19:50 uur Appelscha 2 - Staphorst 1    1-7 v
60 50 dinsdag 18-12-18 19:50 uur Appelscha 3 - Appelscha 2                 2-6 v
62 2 dinsdag 02-04-19 19:50 uur Appelscha 2 - Zuidwolde 2    3-5 v
65 *2 6 vrijdag 01-03-19 20:15 uur Dwingeloo 1 - Appelscha 2    4-4 g
68 11 woensdag 13-03-19 20:30 uur Staphorst 1 - Appelscha 2    8-0 v

 *1: verplaatst van 20-11, *2 verplaatst van 8-2, *2: verplaatst van 8-1

 

Appelscha 3 DUC Poule B

Aafke Nagtegaal, Marian Oost, Chris Das, Jurjen Bergsma

team3 2019

Gespeeld: 8, Gewonnen: 6, Verloren:2, Punten voor: 44, tegen: 20

wedstr.nr. week nr.               UITSLAG
50 38 dinsdag 18-09-18 19:50 uur Appelscha 2 - Appelscha 3    5-3 v
54 42 dinsdag 16-10-18 19:50 uur Appelscha 3 - Dwingeloo 1    5-3 w
56 45 dinsdag 06-11-18 19:50 uur Appelscha 3 - Staphorst 1    6-2 w
59 *1 47 woensdag 30-01-19 20:00 uur Zuidwolde 2 - Appelscha 3    6-2 v
60 50 dinsdag 18-12-18 19:50 uur Appelscha 3 - Appelscha 2    6-2 w 
63 *2 2 vrijdag 08-02-19 20:15 uur Dwingeloo 1 - Appelscha 3    0-8 w
66 7 woensdag 13-02-19 20:30 uur Staphorst 1 - Appelscha 3    2-6 w
69 11 dinsdag 12-03-19 19:50 uur Appelscha 3 - Zuidwolde 2    8-0 w

 *1 verplaatst van 21-11, *2 verplaatst van 11-1

Nacompetitie:

 9-4: Appelscha 3 - Zuidwolde 2:  4-4

 

Appelscha 4 DUC Poule C1

Jannie de Haan, Sytske d'Hont, Kees van Son, Berend Arkema.

P1030108

Gespeeld: 8, Gewonnen: 5, Verloren: 2, Gelijk: 1, Punten voor: 39, tegen: 25 

wedstr. nr. week nr.               UITSLAG
71 38 woensdag 19-09-18 20:30 uur Ruinerwold 1 - Appelscha 4    3-5 w
74 *1 42 donderdag 29-11-18 20:15 uur Ruinen 4 - Appelscha 4    5-3 v
76 45 dinsdag 06-11-18 19:30 uur Smash 1 - Appelscha 4    6-2 v
78 *2 49 woensdag 19-12-18 20:00 uur Zuidwolde 3 - Appelscha 4    3-5 w
81 *3 3 dinsdag 19-03-19 19:50 uur Appelscha 4 - Ruinerwold 1    7-1 w
84 5 dinsdag 29-01-19 19:50 uur Appelscha 4 - Ruinen 4    7-1 w
85 7 dinsdag 12-02-19 19:50 uur Appelscha 4 - Smash 1    4-4 g
88 10 dinsdag 05-03-19 19:50 uur Appelscha 4 - Zuidwolde 3    6-2 w

 *1 verplaatst van 18-10. *2 verplaatst van 5-12. *3 Verplaatst van15-1

Nacompetitie:

11-4: Hoogeveen 2 - Appelscha 4: 3-5

Appelscha 5 DUC Poule E

Carla Kreuger, Arris de Walle, Evert Wamsteker 

Gespeeld: 9, Gewonnen: 1, Verloren: 8, Punten voor: 22 tegen: 48  

wedstr. nr. week nr.               UITSLAG
152 41 woensdag 10-10-18 20:00 uur Zuidwolde 5 - Appelscha 5    5-3 v
155 43 woensdag 24-10-18 20:30 uur Staphorst 4 - Appelscha 5    6-2 v
156 46 dinsdag 13-11-18 19:50 uur Appelscha 5 - Diever 1    1-7 v
160 49 dinsdag 04-12-18 19:50 uur Appelscha 5 - Staphorst 3    3-5 v
161 *1 1 donderdag 18-04-19 20:15 uur Ruinen 5 - Appelscha 5    
166 6 dinsdag 05-02-19 19:50 uur Appelscha 5 - Zuidwolde 5    5-3 w
169 8 dinsdag 19-02-19 19:50 uur Appelscha 5 - Staphorst 4    2-6 v
171 11 woensdag 13-03-19 20:00 uur Diever 1 - Appelscha 5    7-1 v
174 13 woensdag 27-03-19 20:30 uur Staphorst 3 - Appelscha 5    6-2 v
177 16 dinsdag 16-04-19 19:50 uur Appelscha 5 - Ruinen 5    3-5 v

*1 verplaatst van 3-1

JEUGD

AFC Appelscha Jeugd 1 U17 3e klasse A

Maike, Jef, Lars en Piter

Jeugd1 2018

Voor het programma/uitslagen kun je hier klikken.


AFC Appelscha Jeugd 2  U15 3e klasse B

Ivor, Jesper, Timo, Dyon en Ryan

AFC J2

Voor het programma/uitslagen kun je hier klikken.


 AFC Appelscha Jeugd 3 U 13 3e klasse A

Sanne, Gerbrand, Lars en Tristan

AFC J3

Voor het programma/uitslagen kun je hier klikken.


AFC Appelscha Jeugd 4 Beginnerscompetitie 5e klasse B

Chanel, Marit, Yara, Berjan, Dylano

 

Voor het programma/uitslagen kun je hier klikken.