De sportvereniging van Appelscha
AFC Appelscha

Competitie

 

headerfoto badminton

 

Seizoen 2018-2019 / 2019-2020

De volgende teams spelen allemaal competitie, zowel in de DUC(dorpen uitwisselings competitie) als de jeugd competitie. 

 

 

 Appelscha 1 (Weekendcompetitie) (2019-2020)

Maike Tichelaar, Suzet Heikens, Jack Tichelaar en Jef van der Walle

Voor schema/standen etc. klik hier

 

Hier de stand van de dorpencompetitie. Op prehistorische wijze... 

Stand 05 19

 Competitie schema en uitslagen dorpencompetitie 2018/2019

Appelscha 1 DUC Poule A  (3e plaats)

Teun Hoving, Ruth Geersing, Lyan Bergsma, Roel van der Velde

 team1 2019 

Gespeeld Winst Verlies Gelijk Punten-voor Punten-tegen
10 6 3 1 42 38

Vledder heeft zich teruggestrokken)                                                                                

wedstr.nr. week nr.               UITSLAG
4 40 woensdag 03-10-18 20:00 uur Zuidwolde 1 - Appelscha 1    6-2 v
7 41 dinsdag 09-10-18 19:50 uur Appelscha 1 - Genemuiden 1    5-3 w
8 43 dinsdag 23-10-18 19:50 uur Appelscha 1 - Hoogeveen 1    5-3 w
11 *1 45 donderdag 14-03-19  20:00 uur Vledder 1 - Appelscha 1    
15 48 dinsdag 27-11-18 19:50 uur Appelscha 1 - Ruinen 1    5-3 w 
18 *2 50 donderdag 17-01-19 20:15 uur Ruinen 2 - Appelscha 1    6-2 v
22 *3 2 maandag 25-03-19 20:00 uur Genemuiden 1 - Appelscha 1    2-6 w
25 4 dinsdag 22-01-19 19.50 uur Appelscha 1 - Zuidwolde 1    2-6 v
29 7 donderdag 14-02-19 20:30 uur Hoogeveen 1 - Appelscha 1    3-5 w
32 9 dinsdag 26-02-19 19:50 uur Appelscha 1 - Vledder 1    
36 12 donderdag 21-03-19 20:15 uur Ruinen 1 - Appelscha 1    2-6 w
39 *4 14 dinsdag 23-04-19 19:50 uur Appelscha 1 - Ruinen 2    4-4 g

*1 = verplaatst van 8-11 *2 = verplaatst van 13-12 *3 = Verplaatst van 7-1 *4 = Verplaatst van 2-4.

Appelscha 2 DUC Poule B (5e plaats)

Ettje Graafstra, Siepie de Boer, Jan Rispens en Klaas Faber.

Team3 2018 19

Gespeeld Winst Verlies Gelijk Punten-voor Punten-tegen
8 1 5 2 20 44

wedstr.nr. week nr.               UITSLAG
50 38 dinsdag 18-09-18 19:50 uur Appelscha 2 - Appelscha 3    5-3 w
52 39 woensdag 26-09-18 20:00 uur Zuidwolde 2 - Appelscha 2    7-1 v
55 44 dinsdag 30-10-18 19:50 uur Appelscha 2 - Dwingeloo 1    4-4 g
58 *1 47 dinsdag 26-03-19 19:50 uur Appelscha 2 - Staphorst 1    1-7 v
60 50 dinsdag 18-12-18 19:50 uur Appelscha 3 - Appelscha 2                 2-6 v
62 2 dinsdag 02-04-19 19:50 uur Appelscha 2 - Zuidwolde 2    3-5 v
65 *2 6 vrijdag 01-03-19 20:15 uur Dwingeloo 1 - Appelscha 2    4-4 g
68 11 woensdag 13-03-19 20:30 uur Staphorst 1 - Appelscha 2    8-0 v

 *1: verplaatst van 20-11, *2 verplaatst van 8-2, *2: verplaatst van 8-1

 

Appelscha 3 DUC Poule B  KAMPIOEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aafke Nagtegaal, Marian Oost, Chris Das, Jurjen Bergsma

team3 2019

Gespeeld Winst Verlies Gelijk Punten-voor Punten-tegen
8 6 2 0 44 20
wedstr.nr. week nr.               UITSLAG
50 38 dinsdag 18-09-18 19:50 uur Appelscha 2 - Appelscha 3    5-3 v
54 42 dinsdag 16-10-18 19:50 uur Appelscha 3 - Dwingeloo 1    5-3 w
56 45 dinsdag 06-11-18 19:50 uur Appelscha 3 - Staphorst 1    6-2 w
59 *1 47 woensdag 30-01-19 20:00 uur Zuidwolde 2 - Appelscha 3    6-2 v
60 50 dinsdag 18-12-18 19:50 uur Appelscha 3 - Appelscha 2    6-2 w 
63 *2 2 vrijdag 08-02-19 20:15 uur Dwingeloo 1 - Appelscha 3    0-8 w
66 7 woensdag 13-02-19 20:30 uur Staphorst 1 - Appelscha 3    2-6 w
69 11 dinsdag 12-03-19 19:50 uur Appelscha 3 - Zuidwolde 2    8-0 w

 *1 verplaatst van 21-11, *2 verplaatst van 11-1

Nacompetitie:

 9-4: Appelscha 3 - Zuidwolde 2:  4-4

24-4: Zuidwolde 2 - Appelscha 3: 3-5

 

Appelscha 4 DUC Poule C1 (3e plaats)

Jannie de Haan, Sytske d'Hont, Kees van Son, Berend Arkema.

P1030108

Gespeeld Winst Verlies Gelijk Punten-voor Punten-tegen
8 5 2 1 39 25

wedstr. nr. week nr.               UITSLAG
71 38 woensdag 19-09-18 20:30 uur Ruinerwold 1 - Appelscha 4    3-5 w
74 *1 42 donderdag 29-11-18 20:15 uur Ruinen 4 - Appelscha 4    5-3 v
76 45 dinsdag 06-11-18 19:30 uur Smash 1 - Appelscha 4    6-2 v
78 *2 49 woensdag 19-12-18 20:00 uur Zuidwolde 3 - Appelscha 4    3-5 w
81 *3 3 dinsdag 19-03-19 19:50 uur Appelscha 4 - Ruinerwold 1    7-1 w
84 5 dinsdag 29-01-19 19:50 uur Appelscha 4 - Ruinen 4    7-1 w
85 7 dinsdag 12-02-19 19:50 uur Appelscha 4 - Smash 1    4-4 g
88 10 dinsdag 05-03-19 19:50 uur Appelscha 4 - Zuidwolde 3    6-2 w

 *1 verplaatst van 18-10. *2 verplaatst van 5-12. *3 Verplaatst van15-1

Nacompetitie:

11-4: Hoogeveen 2 - Appelscha 4: 3-5

07-5: Appelscha 4 - Hoogeveen 2: 4-4

Appelscha 5 DUC Poule E (5e plaats)

Carla Kreuger, Arris de Walle, Evert Wamsteker  

Gespeeld Winst Verlies Gelijk Punten-voor Punten-tegen
10 1 9 0 24 56

wedstr. nr. week nr.               UITSLAG
152 41 woensdag 10-10-18 20:00 uur Zuidwolde 5 - Appelscha 5    5-3 v
155 43 woensdag 24-10-18 20:30 uur Staphorst 4 - Appelscha 5    6-2 v
156 46 dinsdag 13-11-18 19:50 uur Appelscha 5 - Diever 1    1-7 v
160 49 dinsdag 04-12-18 19:50 uur Appelscha 5 - Staphorst 3    3-5 v
161 *1 1 donderdag 18-04-19 20:15 uur Ruinen 5 - Appelscha 5    6-2 v
166 6 dinsdag 05-02-19 19:50 uur Appelscha 5 - Zuidwolde 5    5-3 w
169 8 dinsdag 19-02-19 19:50 uur Appelscha 5 - Staphorst 4    2-6 v
171 11 woensdag 13-03-19 20:00 uur Diever 1 - Appelscha 5    7-1 v
174 13 woensdag 27-03-19 20:30 uur Staphorst 3 - Appelscha 5    6-2 v
177 16 dinsdag 16-04-19 19:50 uur Appelscha 5 - Ruinen 5    3-5 v

*1 verplaatst van 3-1

JEUGD 

AFC Appelscha Jeugd 1 U17 3e klasse A (2019-2020)

Gerbrand v/d Hoek, Timo Schaefer, Ivor Spitteler, Jesper Veldman, Dyon Vlieger, Ryan Wanningen

Voor het programma/uitslagen kun je hier klikken.


AFC Appelscha Jeugd 2  U 13 3e klasse A (2019-2020)

Sanne Tichelaar, Lars Woering, Tristan Zwart

Voor het programma/uitslagen kun je hier klikken.