De sportvereniging van Appelscha
AFC Appelscha

Competitie

headerfoto badminton

 

De volgende teams spelen allemaal competitie, zowel in de DUC(dorpen uitwisselings competitie) als de jeugd competitie.

 

Appelscha 1 za, Appelscha 1, Appelscha 2, Appelscha 3, Appelscha 4Appelscha jeugd 1, Appelscha jeugd 2, Appelscha jeugd 3 en Appelscha jeugd 4

 

Appelscha 1 2e klasse ZZ A

Natalie Zoet, Lyan Bergsma, Willem van den Berg, Stefan de Haan

Klik hier voor de competitie schema en uitslagen.

Standen dorpencompetitie

Appelscha 1 DUC Poule A

Roel van der Velde, Teun Hoving, Janet Wagt, Ruth Geersing

P1030102

wed.nr. dag datum tijd Thuis - Uit
1 di 24-okt-17 19:45 uur Appelscha 1 6-2 Genemuiden 1
4 do 19-okt-17 20:30 uur Hoogeveen 1 2-6 Appelscha 1
7 di 7-nov-17 19:45 uur Appelscha 1 5-3 Ruinen 1
10 di 28-nov-17 19:45 uur Appelscha 1 3-5 Vledder 1
13 wo 20-dec-17 20:30 uur Staphorst 1 - Appelscha 1
16 ma 8-jan-18 20:00 uur Genemuiden 1 - Appelscha 1
19 di 30-jan-18 19:45 uur Appelscha 1 - Hoogeveen 1
22 do 15-feb-18 20:15 uur Ruinen 1 - Appelscha 1
25 di 27-mrt-18 19:45 uur Appelscha 1 - Staphorst 1
28 do 26-apr-18 20:00 uur Vledder 1 - Appelscha 1

 

Appelscha 2 DUC Poule B

Ettje Graafstra, Siepie de Boer, Jan Rispens en Klaas Faber.

image 2016 09 28

wed.nr. dag datum tijd Thuis - Uit
33 di 05-dec-17 19:45 uur Appelscha 2 - Appelscha 3
35 wo 11-okt-17 19:45 uur Zuidwolde 1 - Appelscha 2
39 di 31-okt-17 19:45 uur Appelscha 2 4-4 Ruinen 3
40 di 14-nov-17 19:45 uur Appelscha 2 5-3 Meppel 1
45 do 14-dec-17 20:15 uur Ruinen 2 - Appelscha 2
48 di 16-jan-18 19:45 uur Appelscha 3 - Appelscha 2
50 di 6-feb-18 19:45 uur Appelscha 2 - Zuidwolde 1
54 do 8-mrt-18 20:15 uur Ruinen 3 - Appelscha 2
55 ma 26-mrt-18 20:00 uur Meppel 1 - Appelscha 2
60 di 1-mei-18 19:45 uur Appelscha 2 - Ruinen 2

Appelscha 3 DUC Poule B

Kitty van Lieshout, Marian Oost, Chris Das, Stefan van Tilburg

P1030086

wed.nr. dag datum tijd Thuis - Uit
33 di 05-dec-17 19:45 uur Appelscha 2 - Appelscha 3
36 di 10-okt-17 19:45 uur Appelscha 3 3-5 Ruinen 2
38 wo 1-nov-17 19:45 uur Zuidwolde 1 7-1 Appelscha 3
42 di 19-dec-17 19:45 uur Appelscha 3 - Ruinen 3
43 ma 11-dec-17 20:00 uur Meppel 1 - Appelscha 3
48 di 16-jan-18 19:45 uur Appelscha 3 - Appelscha 2
51 do 8-feb-18 20:15 uur Ruinen 2 - Appelscha 3
53 di 6-mrt-18 19:45 uur Appelscha 3 - Zuidwolde 1
57 do 29-mrt-18 20:15 uur Ruinen 3 - Appelscha 3
58 di 24-apr-18 19:45 uur Appelscha 3 - Meppel 1

Appelscha 4 DUC Poule E

Jannie de Haan, Sytske d'Hont, Kees van Son, Berend Arkema.

P1030108

wed.nr. dag datum Tijd Thuis - Uit
111 di 3-okt-17 19:45 uur Appelscha 4 6-2 Steenwijk 1
113 wo 21-feb-18 19:45 uur Zuidwolde 3 - Appelscha 4
118 do 7-dec-17 20:15 uur Ruinen 4 - Appelscha 4
120 di 9-jan-18 19:45 uur Appelscha 4 - Hoogeveen 4
121 ma 1-jan-18 20:15 uur Steenwijk 1 - Appelscha 4
123 di 23-jan-18 19:45 uur Appelscha 4 - Zuidwolde 3
126 do 15-feb-18 20:30 uur Hoogeveen 4 - Appelscha 4
129 di 13-mrt-18 19:45 uur Appelscha 4 - Ruinen 4

Appelscha J1 Poule U19/U17 3e klasse afd B

Piter Faber, Ot Roof, Lars Wijntjes, Rowan Sikkema, Meike Kortleve en Sanne van Boven.

Dit wordt hem

Voor de uitslagen kunt u 'hier' klikken.

Appelscha J2 Poule U15 3e klasse afdeling A

Collin Kortleve, Theo Pitts, Maike Tichelaar, Benjamin van den Akker, Jef van der Walle

J2 teamfoto

Voor uitslagen kunt u 'hier' klikken.

Appelscha J3 5e klasse B

Ramon Peijsel, Jesper Veldman, Timo Schaefer.

J3 Teamfoto

Voor uitslagen kunt u 'hier' klikken

Appelscha J4 5e klasse C

Sanne Tichelaar, Gerbrand van der Hoek, Lars Woering, Tristan Zwart

 

Voor uitslagen kunt u hier klikken