De sportvereniging van Appelscha
Beste badmintonners, ouders en belangstellenden,
 
Afgelopen vrijdag zijn er weer nieuwe Corona maatregelen afgekondigd.
Helaas is de sport daar ook in meegenomen.
De belangrijkste maatregel is dat sporten na 17.00 uur even niet meer mogelijk is.
Dit heeft voor onze club ook gevolgen, deze zetten we hier even op een rijtje:
 
  • op de dinsdagavond is sporten niet meer toegestaan, dus geen jeugd en volwassenen trainingen meer
  • op de vrijdagmorgen is sporten nog wel toegestaan. We kregen daar al snel verschillende vragen over van leden die normaal op de dinsdagavond spelen. Jullie kunnen verhuizen naar de vrijdagmorgen, daar badmintonnen onze leden van 9.30 - 10.30 uur en is ruimte genoeg. We kunnen daar een extra half uur bijhuren zodat er tot 11.00 uur gesport kan worden! Wel rekening houden met een Coronacheck.
  • de volwassenen competitie is stopgezet omdat de wedstrijden in de avonduren gespeeld worden. Bij een herstart komt er een nieuw schema voor de in te halen wedstrijden.
  • de jeugdcompetitie: hierover is door de bond nog geen beslissing genomen of deze doorgaat of toch tijdelijkl stilgezet gaat worden. Hierover zal komende week een beslissing genomen worden, we houden de jeugd en ouders in de teamapps hierover op de hoogte.
 
Het jeugdoliebollen toernooi van 30 december:  we hebben besloten dit niet door te laten gaan. Gezien de huidige maatregelen, geen tribune en afstand houden buiten de sportvloer is het niet mogelijk om dit te organiseren.
Helaas het is even niet anders!
 
​Mochten jullie naar aanleiding van dit bericht vragen hebben, we horen ze graag.
Hopende dat het niet erg lang gaat duren, zien we jullie daarna graag weer in de sporthal!
 
AFC badminton bestuur