De sportvereniging van Appelscha
AFC Appelscha

AFC Appelscha

omni-vereniging AFC vraagt iedereen: spaar Jeugd Sponsor Munten voor onze club!

Elke club of vereniging heeft een verlanglijstje. Bovenaan het verlanglijstje van AFC Appelscha staat dit jaar: (spaardoel voor de jeugd).

De bedoeling is om dit via de opbrengst van de Poiesz Jeugd Sponsor Actie te realiseren. Wij moedigen mensen daarom aan om hun boodschappen te doen bij Poiesz en Jeugd Sponsor Munten te sparen. Door de munten in de koker te stoppen van AFC omni bij de Poiesz supermarkt in Appelscha helpt u al mee.

Hoe meer Jeugd Sponsor Munten in de koker worden gestopt van AFC omni hoe meer sponsorgeld aan het eind van de actie door Poiesz supermarkten wordt uitgekeerd. Het sponsorgeld komt ten goede aan de jeugd van onze vereniging.

Jeugd Sponsor Munten krijgt u gratis bij de kassa van alle Poiesz supermarkten. De koker voor de Jeugd Sponsor Munten van AFC is te vinden bij de Poiesz supermarkt in Appelscha. De Jeugd Sponsor Actie loopt van maandag 12 februari t/m 8 april 2018 bij Poiesz supermarkten. 

Tussenstand

Wil je graag op de hoogte blijven van de tussenstand?

https://www.poiesz-supermarkten.nl/tussenstand-jsa?vestiging=31